تبلیغات
ماسکهای طبیعی برای انواع پوست - خواص عسل

***زیبایی از آن ماست***

خواص عسلعسل نیز یک نگهدارنده طبیعی غذا محسوب میشود و این یکی دیگر از خاصیت های شگفت انگیز آن است. مثلا اگر در پخت کیک به جای شکر از عسل استفاده کنید. کیک برای مدت طولانی تری تازه و سالم باقی می ماند زیرا عسل رطوبت را به خود جذب کرده ویک انتی بیوتیک طبیعی است.
اگر روزانه یک قاشق مربا خوری عسل مصرف کنید این باعث ایمنی و سلامتی بیشتر بدن و همچنین طول عمرتان نیز میشود.تحقیقات نشان داده اکثر افرادی که عمر طولانی داشته اند به طور منظم عسل مصرف میکردند.و زنبور داران نسبت که گروههای شغلی دیگر کمتر به سرطان و سایر بیماری ها مبتلا میشوند.
عسل بدلیل خواص درمانی سریعی که دارد از یر باز در درمان زخم ها استفاده می شده وهنوزنیزاستفاده می شود.
از خاصیت های مهم دیگر عسل درمان زردی است.

عسل و شیر گرم
در طب سنتی عسل یک درمانگر موثر قوای جنسی محسوب میشودو معجون عسل و شیر گرم نیز باعث تقویت قوای جنسی گشته و تعداد اسپرم ها را تا حد باروری بالا میبرد.

عسل خالص و گرماندیده می تواند نیز میتواند محرک طبیعی جنسی خوبی باشد زیرا عسل دارای مواد زیادی همچون ویتامین E روی و غیره....میباشد و مصرف عسل بهمراه پودر سیر در این مورد میتواند بسیار تاثیرگذار باشد.

عسل نیز بدلیل داشتن آنتی اکسیدان خاصیت  ضد پیری دارد.و با رادیکال های آزاد در تضاد هست و این باعث میشود فرد دیرتر دچار پیری شود.


عسل آویشن

این مخلوط مقوی مغز و اعصاب و باعث تقویت حافظه نیز میشود وهمچنین برای عادت ماهیانه دردناک، دردهای شکم و روده مفید میباشد، در درمان سرفه و گلو درد و دیابت بی مزه مفید امیاشد، برای تمام عفونت های بدنی بسیار نافع است.و همچنین برای پانسمان زخم های بست مفید است.

عسل آبلیمو
در هنگام صبح سعی کنید مقداری آبلیموی طبیعی و عسل میل نمایید زیرا باعث میشود سوخت و ساز بدنتان بالا رود و چربی های اضافه بدنتان نیز از بین بروند.و مخلوط این دوماده مفید طبیعی برای کسانی که میخواهند وزن کم کنند بسیار مفید میباشد.و سعی کنید عسل و آبلیمو را با آب ولرم مخلوط کرده و میل نمایید.

عسل دارچین
توصیه دیگر محققان به افرادی که دارای دردهای مفصلی هستند این است که این ماده شگفت انگیز(عسل)را روزانه قبل از خوردن صبحانه و به طور منظم همرا با دارچین مصرف کنید درد شما نیز تسکین می یابد.